تبلیغات
نقــــــــــــــــــشِ جمــــــــــــــــــــال - هر کس چقدر قدرت دارد؟
 
1392/01/7 :: نویسنده : Reza Karimi

این  قدرت  خریدنی نیست

:::::: همه شما این قدرت را دارید :::::چه کسی می تواند بگوید که هر کس چقدر قدرت دارد؟ شاید افراد زیادی را بشناسید که مدیران موفق بزرگ و معروفی باشند و شرکت های بزرگ چند ملیتی را به خوبی اداره می کنند و میلیون ها دلار درآمد و سود فراوان برای شرکت خود فراهم کرده اند یا کسانی را بشناسید که در خرید فروش ملک بسیار موفق هستند و از این راه ثروت زیادی به هم زده اند. یا سیاستمدارانی را بشناسید که کشور خود را در رفاه، آرامش و امنیت از تنگنا ها عبور داده اند. همه آنها یک قدرت مشترک و بزرگ دارند: تاثیر گذاری! ولی آنها این موفقیت را از کجا بدست آورده اند؟ و از این تاثیر گذاری چگونه استفاده می کنند؟
http://reza515515.persiangig.com/other/393185_328193160541536_100000525640640_1296654_280585067_n.jpg
همه ما این قدرت را داریم که روی رفتار دیگران تاثیر بگذاریم و این قدرتی است که خریدنی نیست نمی توانید آنرا به امانت بگیرید یا از دیگران بربایید. این قدرت در کلمات و رفتار شما نهفته است. این قدرت می تواند تاثیر منفی هم بر دیگران بگذارد اگر از آن به درستی استفاده نکنید. این قدرتی است که با استفاده از آن می توانید به سادگی فقط با یک سلام  به بی خانمانی که در خیابان زندگی می کند احساس محترم بودن بدهید. این همان قدرتی است که با استفاده از آن به کسی که کار دشواری را انجام می دهد انگیزه دو چندان برای ادامه مسیر بدهید چون شما به آنها اعتقاد دارید و این را به آنها می گویید. این قدرتی است که با استفاده از آن به کسی که در یک رابطه عشقی دچار مشکل شده است آرامش می دهید چون ارزش عشق را می دانید. و این قدرتی است که به کمک آن می توانید بی پرده صحبت کنید برای کسانیکه نمی توانند خود و توانایی هایشان را ببینند.

قدرت... همه شما این قدرت را دارید ... از آن با درایت استفاده کنید چون حتی با تفکر خود می توانید بر دیگران تاثیر بگذارید.

نوشته: بایرن پالسفر


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نقــــــــــــــــــشِ جمــــــــــــــــــــال
NAGHSH - E - JAMAL
درباره وبلاگ

وبلاگ شخصی‌ رضا کریمی‌،
سعی‌ در بیطرفی ، حفظ اعتماد مخاطب ، احترام به همه عقاید، و پرهیز از بیان مسائلی‌ که قضاوتهای مذهبی‌ و سیاسی را در پی‌ دارد، چرا که معمولاً در اموری که سوادش را ندارم، نظری نیز نخواهم داشت.
امیدوارم که "امید" در همه ی لحظاتتان جاری و ساری باشد.

مدیر وبلاگ : Reza Karimi
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :حدیث روز
آب و هوا
اوقات شرعی

فال انبیاء


استخاره آنلاین با قرآن کریم

مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران

بازی آنلایناستخاره آنلاین با قرآن کریم


.

Antmark this